Justas Tertelis

Spalio 18 d. 11.00 val.

Teatro dirbtuvės „Aktoriaus kūrybiškumas“ su aktoriumi, dramaturgu ir režisieriumi Justu Terteliu Varėnos kultūros centre.

Aktoriaus kūrybiškumas – nuotaikingos praktinės kūrybinės dirbtuvės su šiek tiek teorijos.
Tai ką kiekvienas turėtų žinoti apie savo kūrybingumą!!!
 
Dažnai girdim: reikia būti kūrybišku, originaliu, unikaliu, išlipti iš savo komforto zonos, į viską žvelgti kūrybiškai. Bet kaip? Ką tai iš vis reiškia „žvelgt kūrybiškai“? Ar kūrybiškais gimstama ar tampama? O jei tampama, tai kaip?  Kaip turėti originalių idėjų ir iš kur jos atsiranda? Kaip stiprinti savo kūrybingumą ir taikyti kūrybinius principus savo kasdienybėje? – temos, kurios gali būti aktualios kiekvienam, nesvarbu kokį darbą jūs dirbate ir kokioje situacijoje esate.
Nuotaikingas praktines kūrybines dirbtuves ves aktorius, dramaturgas, režisierius, įvairių kūrybinių projektų iniciatorius ir kūrybingumo ekspertas Justas Tertelis. Kaip teatro kūrėjas jau beveik 20 metų profesionaliai dirbantis Keistuolių teatre, teatre „Atviras ratas“, LNDT ir kituose teatriniuose projektuose, taip pat, kaip kūrėjas bendradarbiaujantis su LRT, LNM, Kaunas2022 ir kt. Šalia autorinių-kūrybinių projektų jau beveik 10 metų dirbantis kartu su asociacija „Kūrybinės jungtys“, inicijuojantis ir įgyvendinantis programas, padedančias stiprinti kūrybingumo ugdymą mūsų mokyklose ir įvairiose kultūros organizacijose Lietuvoje.
Mūsų susitikime ne tik teoriškai, bet ir praktiškai, įvairių smagių teatrinių, kūrybinių užduočių pagalba tyrinėsime tai, kas svarbu kūrybingumui, suvoksime, kaip jį būtų galima lavinti savyje. Susipažinsime su esminiais kūrybinio mąstymo įpročiais. Kartu kursime idėjas, kelsime kūrybinius klausimus, tyrinėsime iš kur atsiranda įkvėpimas ir smagiai leisime laiką.
Registracija tel. 8 616 01327 arba el. paštu vadyba@varenoskultura.lt.

Programa